Otwarcie strefy saun!

Data utworzenia: 13.10.2020

9 października w naszym klubie odbyło się uroczyste otwarcie strefy saun! Było naprawdę gooorąco ;) Wstęp w tym dniu był darmowy, a seanse saunowe prowadzili dla Was Radek, Rysio i Marta. W strefie wypoczynku do zgarnięcia były atrakcyjne gratisy, a po najgorętszym seansie na naszych klubowiczów czekała chłodna niespodzianka w postaci mrożonej kawy :)

Dziękujemy wszystkim za obecność!

 

Firma przyjazna internautom

Wykorzystujemy pliki cookies. Wykorzystujemy pliki cookies. Studio Enegia dba o swoich Klientów. Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji oraz w celu usprawnienia funkcjonowania sklepu, korzystamy z technologii plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.